19 sierpnia 2022
59:56
Paweł Orlikowski
Playlista audycji:
Caesars - Jerk It Out Maribou State - Home Elder Island - Bonfires Catching Flies - Satisfied (Ambient Reprise) Garden City Movement - Foreign Affair Oko Ebombo - Iro Thalab - Morning, Before My Plant Dies Garden City Movement - Ueno Park A House In The Trees - Summertime shey baba - Vertigo Waterstrider - Way Out Skinny Pelembe - Seven Year Curse Fellini Félin - Fiore & I
Audycja, która pojawia się w miejscach różnych, najczęściej zastępczo. I godnie.
4 sierpnia 2026
01:53:06
Tomasz Giemza
(Tomasz Giemza za "Klimaty na raty" Jana Janczego)Playlista audycji:Zach Bryan - Late...
28 lipca 2026
01:53:22
Olga Bobienko
(Olga Bobienko w zastępstwie za "Klimaty na raty" Jana Janczego)Playlista audycji:Flying...
23 lipca 2026
01:51:12
Adam Stasiak
(Adam Stasiak w zastępstwie za "Zamach na dziesiątą muzę" Zbigniewa Zamachowskiego)Playlista...
22 lipca 2026
57:02
(Olga Bobienko w zastępstwie za "Numer na bis" Marii Zamachowskiej)Playlista audycji:Electric...
19 lipca 2026
55:51
Olga Szygenda
(Olga Szygenda w zastępstwie za "Seryjnego rozmówcę" Wojciecha Zimińskiego)Playlista...
13 lipca 2026
56:29
(Tomasz Giemza w zastępstwie za "JerzoBrzmienia" Jerzego Sosnowskiego)Playlista audycji:Piero...
12 lipca 2026
57:19
Mikołaj Tyczyński
(Mikołaj Tyczyński w zastępstwie za "Z tamtych lat" Marii Zamachowskiej)Playlista...
9 lipca 2026
01:51:57
6 lipca 2026
57:00
(Tomasz Giemza w zastępstwie za "Jerzobrzmienia" Jerzego Sosnowskiego)Playlista audycji:Sean...
2 lipca 2026
55:58
Jakub Ferlin
(Jakub Ferlin w zastępstwie za "Wybory osobiste" Patryka Rabiegi)Playlista audycji:Jacknife...
28 czerwca 2026
01:51:15
(Mikołaj Tyczyński w zastępstwie za "Manniaka po omacku" Wociecha Manna)Playlista...
20 czerwca 2026
01:52:42
(Tomasz Giemza w zastępstwie za "Miłomuzomanię" Kingi Krasuskiej)Playlista audycji:Vieux...