5 stycznia 2023
01:13:10
Patryk Rabiega
17. odcinek jest nie-singlowym podsumowaniem 2022 roku. Płyty, z których gramy, zrobiły na mnie największe wrażenie i subiektywnie są moimi albumami roku. Choć to nie ranking to jednej z nich przyznałem tytuł "najlepszej". Której? Proszę posłuchać jak brzmiał mój 2022.
Wasz nie-singiel, Patryk Rabiega
Playlista audycji: Bonobo – Elysian Foals – The Sound Confidence Man – Break It Bought It Ania Leon – Got2Go Natalia Przybysz – Mama Beyonce – VIRGO’S GROOVE Arctic Monkeys – Perfect Sense Grace McKagan – Last One Drops The Smile – We Don’t Know What Tomorrow Brings Yeah Yeah Yeahs – Different Today Brodka – Taka to zima Leith – Satellite Anieli – Pełnia Beach House – Over and Over
"Nie-singiel" to podcast pod prąd przebojom i piosenkom z radiowych playlist. Autorski wybór mniej znanych utworów, bo płyta to nie tylko 4-5 singli wybranych, by ją promować. Pod tym adresem znajdą Państwo przekrój muzycznych gatunków, artystów i piosenek, które warto poznać.
Kontakt z autorem: [email protected].
25 czerwca 2026
50:08
11 czerwca 2026
01:21:13
28 maja 2026
50:18
14 maja 2026
59:54
30 kwietnia 2026
49:15
16 kwietnia 2026
01:12:57
2 kwietnia 2026
46:12
19 marca 2026
50:03
5 marca 2026
54:13
5 lutego 2026
40:42
22 stycznia 2026
01:04:05
8 stycznia 2026
54:49